مبارکت باد

 ایرانیان بسیارى در سرتاسر جهان در حال تماشاى این لحظه‌اند و گمان دارم خوشحالند. نه فقط به خاطر یک جایزه‌ مهم یا یک فیلم یا یک فیلمساز. آن‌ها خوشحالند چون در روزهایى که سخن از جنگ، تهدید، و خشونت میان سیاستمداران در تبادل است نام کشورشان ایران از دریچه‌ باشکوه فرهنگ به زبان مى‌آید. فرهنگى غنى و کهن که زیرگرد و غبار سیاست پنهان مانده. من با افتخار این جایزه را به مردم سرزمینم تقدیم مى‌کنم. مردمى که به همه‌ فرهنگ‌ها و تمدن‌ها احترام مى‌گذارند و از دشمنى کردن و کینه ورزیدن بیزارند.

مبارکت باد

/ 7 نظر / 26 بازدید
R.M.A

man ham ham be in gorooh ham be hameye iraniha tabrik migam . mamnoon az shoma ke in posto gozashti mohandes !!!

همايون

سلام دوستم بسيار جالب بود سپاس [لبخند][گل][گل][گل][گل][گل]

مشاوره خانواده

آن كه امروز را از دست می دهد ! فردا را نخواهد یافت هیچ روزی از امروز با ارزشتر نیست... [گل][گل][گل][گل][گل][لبخند]

ساختارشکن

دیروز شاهده بحث بین دو تا زن در مورد فیلم جدایی نادر از سیمین بودم! اولی:میگفتن میدونستی این فیل ازون جایزه خارجیا گرفته، میخوام فیلمشو بخرم و نگاه کنم دومی: نه نمیخواد بخری خیلی مسخره ست، یه پیر مرد توش هست که هیچی حالیش نیست، اصلا به درد نمیخوره! . . . از شنیدن حرفاش خیلی خوشحال شدم، داشتم ذوق مرگ میشدم!

ساختارشکن

راستی یادم رفت! به نظرم این افتخار رو باید به قشر احمق ایران تبریک بگم و آرزوی موفقیتهای بیشتر برای هم میهنام داشته باشم!!

پریسا

هنوزم بعد از گذشت چند روز وقتی یاد اون لحظه می افتم به شدت ذوق زده می شم...ممنون اصغر فرهادی عزیز که تو این روزای تلخ و بد انقدر برامون خاطرات شیرین می آفرینی