آیا شما هم جز 7% افراد هستید که ...

یکی از آنها را باز کرد؛ مرد نگاهی به داخل انداخت. درست در وسط اتاق یک میز گرد بزرگ وجود داشت که روی آن یک ظرف خورش بود؛ و آنقدر بوی خوبی داشت که دهانش آب افتاد.!


افرادی که دور میز نشسته بودند بسیار لاغر مردنی و مریض حال بودند. به نظر قحطی زده می‌آمدند. آنها در دست خود قاشق‌هایی با دسته بسیار بلند داشتند که این دسته‌ها به بالای بازوهایشان وصل شده بود و هر کدام از آنها به راحتی می‌توانستند دست خود را داخل ظرف خورش ببرند تا قاشق خود را پُر کنند. اما از آن جایی که این دسته‌ها از بازوهایشان بلندتر بود، نمی‌توانستند دستشان را برگردانند و قاشق را در دهان خود فرو ببرند...
مرد روحانی با دیدن صحنه بدبختی و عذاب آنها غمگین شد. خداوند گفت: تو جهنم را دیدی!

آنها به سمت اتاق بعدی رفتند و خدا در را باز کرد. آنجا هم دقیقا مثل اتاق قبلی بود. یک میز گرد با یک ظرف خورش روی آن، که دهان مرد را آب انداخت!
افراد دور میز، مثل جای قبل همان قاشق‌های دسته بلند را داشتند، ولی به اندازه کافی قوی و تپل بوده، می‌گفتند و می‌خندیدند. مرد روحانی گفت: نمی‌فهمم!

خداوند جواب داد: ساده است! فقط احتیاج به یک مهارت دارد! می‌بینی؟ اینها یاد گرفته‌اند که به همدیگر غذا بدهند، در حالی که آدم‌های طمع کار تنها به خودشان فکر می‌کنند!


 

((تخمین زده شده که 93% از مردم این متن را برای دیگران ارسال نخواهند کرد. ولی اگر شما جزء آن 7% باقی مانده می باشید، این پیام را با تیتر 7% ارسال کنید..
من جزء آن 7% بودم! و به یاد داشته باشید، من همیشه حاضرم تا قاشق غذای خود را با شما تقسیم کنم))

/ 14 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
R.M.A

به نظرم جزو اون 7% هستم چون اومدم و متنتو خوندم و برات پیغام گذاشتم و تو رو خوشحال کردم تو چی فکر میکنی ؟[سوال]

پری مهربون

سلام میشه لطفا غذاتونو تقسیم نکنید,همش رو تقدیم کنید؟ اینجوری بهشتی بودنتون تضمینه [نیشخند]

گیس بریده

salam salam. are jalebeha,man ino ye joor dige shenide bodoam. amma yadam nis.

R.M.A

سلام برات میل زدم اونو بخون بعدشم تو پاسخ هات دیدی حضور و چه شکلی نوشتی ؟ shame on you ![وحشتناک]

ندا

سلام متن جالبی بود خیلی عالیه که شما دوست دارین بین اون 7 درصد باشین . منم ترجیح میدم بین همون دسته باشم مرسی خبرم کردین [لبخند]

زهرا

جالب بود دوست عزیز..امیدوارم ما هم جزو اون 7% باشیمم..

مشاوره خانواده

سلام.خیلی جالب بود.از لحا روانشناسی آمار اعلام می کنه که 93% از افراد همینگونه هستند.یعنی به عبارتی خود شیفته و خود بزرگ بین که دنیا را فقط برای خودشون می خواهند. مرسی.[گل][گل][گل]